Skontaktuj się z nami tel: 537 447 347
 SK admin
RODO

 

Firma informatyczno - konsultingowa

 

Nasza firma działa nieprzerwanie na rynku od 2011 roku. Zajmujemy się szeroko pojętą informatyką oraz konsultacją z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz organizacji pracy. Działamy na terenie całego kraju, nasze siedziby znajdują się w Poznaniu woj wielkopolskie oraz Pabianicach woj. łódzkie. W tym czasie wykonaliśmy dla naszych klientów dziesiątki zleceń podczas których podnosiliśmy nasze umiejętności. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu usługi informatyczne oraz konsultingowe oparte na dużej wiedzy i zawodowym doświadczeniu. Wychodząc na przeciw Państwa zapotrzebowaniu oferujemy:


- dostosowanie Państwa infrastruktury informatycznej oraz organizacji pracy  do wymogów ustawy o ochronie danych osobowych (RODO), mamy na tym polu już ponad 200 wdrożeń dla firm, urzędów, szkół czy instytucji. Pełnimy również outsourcing Inspektora Ochrony Danych (IOD) w  firmach, szkołach i urzędach.
- wdrożenie zaawansowanych systemów informatycznych takich jak systemy klasy CRM, ERP

- wykonanie oraz wdrożenie zaawansowanego oprogramowania dedykowanego - stworzenie aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, portale czy sklepy internetowe zgodne z wymogami prawa
- oferujemy również wsparcie informatyczne oraz serwisowe


W naszej ofercie proponujemy zastosowanie najnowszych technologii oraz fachowe wsparcie w czasie użytkowania naszych produktów. Wysoki poziom naszych usług gwarantują fachowcy z dużym doświadczeniem i wiedzą informatyczną, co przekłada się na oszczędności związane z kosztami i zadowolenie klientów. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych propozycji, a my gwarantujemy Państwu satysfakcję z dokonanego wyboru.
Zapraszam również do odwiedzenia naszego kompendium gdzie mam nadzieje poruszam ciekawe tematy dotyczące informatyki i nie tylko.

 

 

Aktualności

16 czerwiec 2016
Unijna Reforma przepisów o ochronie danych osobowych

Unijna Reforma przepisów o ochronie danych osobowych...

21 lipiec 2015
Rejestracja ABI w GIODO

Rejestracja ABI w GIODO   W odpowiedzi...

15 maj 2015
Ogólnopolska konferencja "Reforma ochrony danych osobowych - nowe szanse i wyzwania"

Ogólnopolska konferencja "Reforma ochrony danych osobowych -...

16 luty 2015
Zostaliśmy partnerem G data

  Na początku roku przedłużyliśmy umowę o...

stat4u